מצלמות במעגל סגור

כיום, רוב מצלמות האבטחה מיוצרות בסין. כאשר מבטיח לכם הסוכן או המתקין כי מדובר במוצר שהוא ישראלי או איטלקי דעו לכם כי ישנה סבירות גבוהה שלפחות חלק מהחלקים המרכיבים את המצלמה יוצרו בסין.

סביר להניח כי תוכלו לדעת לפי המחיר איזה מוצר יוצר בסין ואיזה בארצות אירופאיות או אפילו בישראל. ישנן אלפי דרכים להוזיל את המחיר של המוצר המוגמר, החלפת רכיבים בזולים יותר כשהמשמעות היא רכיבים איכותיים פחות ומוצר פחות איכותי.

אז איך תדעו שהמוצר אותו אתם רוכשים הוא איכותי ?

כדי לדעת זאת יש צורך בהבנה בסיסית בתחום מצלמות האבטחה. להלן מידע חשוב ובסיסי. כפי שאמרנו ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה :

מצלמות גוף

מצלמות אבטחה מסוג מצלמת גוף בדרך כלל מגיעות ללא עדשה ויש צורך להתאים את העדשה לצורכי המקום, תנאי התאורה, מרחק הצילום ועוד.

במצלמות אבטחה מסוג גוף נשתמש כאשר יש צורך בצילום איכותי, צילום ממרחקים ובעיקר כשיש צורך בעדשות מיוחדות. מצלמות אבטחה אלו רגישות לגשם, אבק ותנאי מזג האוויר ולכן כאשר מציבים אותן בחוץ, יש למגן אותן בהתאם.

מצלמות כיפה

מצלמות אבטחה מסוג מצלמת כיפה בדרך כלל יותקנו במשרדים, בקניונים וחנויות. במצלמת אבטחה מסוג זה לא ניתן לדעת לאיזה כיוון מופנית מצלמת האבטחה בשל החיפוי הכהה ולכן הן הנפוצות ביותר גם מבחינה אסתטית. ישנם מספר סוגים של מצלמות כיפה, עם 4 עדשות המכסות זווית צילום רחבה מאוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.