אודות

yogo מחשבים מתעסקים בכל תחום המתח הנמוך.

מערכות מתח נמוך הוא שם כולל למערכות מבוססות חשמל הצורכות רמות מתח נמוכה (רמות מתח של עד 1000 וולט). אלו מערכות אשר פעמים רבות משפיעות על חיינו מצד אחד, ומצד שני אנחנו כמעט ולא מרגישים בקיומן. להלן סקירה קצרה על מספר מערכות מתח נמוך פופולאריות בחיינו:

מערכות כריזה – מערכות כריזה נפוצות בבתי ספר, במשרדים, במפעלים, ברשתות השיווק ובמקומות נוספים. מערכות אלה בנויות ממוקד כריזה הנמצא בד"כ באזור הבקרה ורמקולים המותקנים ברחבי המתחם. מערכות אלה מאפשרות השמעה של מוזיקת רקע, העברת הודעות לכל הרמקולים או רק לחלקם ויש להן גיבוי המאפשר להן לפעול גם בזמן של הפסקת חשמל.

מערכות בקרת כניסה – מערכות אלו מאפשרות בקרה על כניסה של עובדים ואורחים לאזורים שונים במתחם, ומאפשרת לשלוט על רמות המידור השונות. קיימות מערכות מתח נמוך מסוג בקרת כניסה במגוון רחב של רמות בקרה ותחכום, החל במערכות פשוטות הכוללות רק כפתור אינטרקום פשוט בכניסה לדלת הראשית, וכלה במערכות משוכללות הכוללות קודניות מתוחכמות מלוות במצלמות אבטחה, המאפשרות מידור שונה לכל מתחם ושליטה מוחלטת על הנכנסים והיוצאים.

מערכות אינטרקום – מערכת הקיימת כמעט בכל בניין. המערכות הפשוטות כוללות לחצנים בכניסה לבניין ואינטרקום פנימי המאפשר קיום שיחה בין הדירה ובין האדם שמבקש להיכנס לבניין, וכלה במערכות מתוחכמות המאפשרות גם צילום וידאו של הכניסה לזיהוי מקסימלי של האדם איתו מדברים.

מערכות אבטחה – מערכות מתח נמוך מסוג מערכות אבטחה הן מערכות המורכבות ממספר מצלמות אבטחה במעגל סגור המחוברות יחדיו לצג. ישנן מערכות אבטחה פשוטות הכוללות מספר מצלמות בודדות נייחות המכוונות לנקודה מסויימת ומחוברות צג, וכלה במערכות מתוחכמות הכוללות מצלמות הניתנות לשליטה, לכיוון ולזום, המחוברות למכשיר הקלטה ולצג ומאפשרות גם להתחבר אל המערכת מרחוק דרך האינטרנט ולצפות במערכת בזמן אמת.

כמובן שקיימות עוד מערכות מתח נמוך נוספות, אשר קצרה היריעה מלפרט עליהן. העצה הטובה ביותר שנוכל לתת בנושא היא שהכל מתחיל בתכנון מראש – אפיון נכון של צרכי הארגון, התאמת הפתרון לדרישות הארגון בצורה אופטימלית ותכנון המערכת החשמלית ושרטוט תוכניות מערכות מתח נמוך הכוללות רשימת ציוד נדרש יאפשרו לנו לדעת כי המערכת בסופו של דבר אכן תעשה את העבודה לשמה היא תוכננה.

בין לקוחותינו:

*קל וחומר

*קפה הילל

*מיכל נגרין

*מושב עין ורד

*סטקיית סבינו

*נתיבי ברכה

*עו"ד דבורה חן

*מתנ"ס אלפי מנשה

*סטודיו נעה

*רנדום לוג'יק בע"מ

*ע.מ יזמות ובניה בע"מ

*הסטוק

*יער ויצמן חקירות

*super toys

 

 

 

YOGO-מחשבים דויוד רמז 11 כפר סבא
פלא-0525283877 טלפקס-097457485

@@@@ בהנהלת יוסי גוריש @@@@

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.